PRACOWNIA  
 
    OPIS DZIAŁALNOŚCI PRACOWNI
    GŁÓWNY PROJEKTANT
    ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.A "FORMA" Sp. Z o. o działa na rynku architektoniczno- budowlanym od czerwca 1998r., jednak doświadczony zespół projektantów jest związany już blisko 14-letnią współpracą.
Generalnym projektantem zespołu jest dr. inż. arch. Jerzy Suchanek.

Pracownicy biura to grupa około 20 doświadczonych, z długim stażem zawodowym projektantów, architektów wnętrz, konstruktorów, specjalistów branż instalacyjnych, a także w zakresie organizacji budowy i prowadzenia inwestycji oraz Rzeczoznawców Ministra w zakresie ochrony środowiska.

Przygotowywaliśmy projekty obiektów nowych, budowanych od podstaw, jak i adaptacji i modernizacji budynków istniejących w tym także zabytkowych, uwzględniając ich nowe współczesne potrzeby architektoniczno- funkcjonalne.

Projektowaliśmy i realizowaliśmy koordynując prace wykonawcze , obiekty dla handlu, banków, biur, instytucji użyteczności publicznej w tym także dużych centrów handlowo- administracyjnych.

Jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem narzędzi projektowych:
- Archicad
- Autocad
- Photoshop
- Corel

Do roku 1997 zespół projektantów projektował w ścisłej współpracy z firmą "Art-Product" Sp. z o.o., a od 1998 działa jako P.A. "FORMA" Sp. z o.o.